אנו מזמינים אתכם להצטרף לאינדקס העסקים של חדשות הדרום

באתר זה תוכלו ליהנות מקהל מגוון וגדול, קהל ממוקד ואטרקטיבי ובכך תוכלו לקבל חשיפה רבה לעסק שלכם

Cielo אירועים

0.00
  1. ראשי
  2. » Cielo אירועים
יוצרים תרבות אירועים ותוכן
דרכי התקשרות
כתובת:
דרך חברון 4, באר שבע
טלפון: 08-6238444
דואר אלקטרוני: tevel2010@bezeqint.net
פרטים:

סיאלו אירועים, חוויה שלוקחת לעוצמה אחרת של הנאה

אולמות האירועים של Cielo אירועים בבאר שבע, מהווים את יחידת העילית בתחום האירוח. שילוב בין מבנה אשר תוכנן בקפדנות שאינה מתפשרת, עיצוב קלאסי המשדר הוד והדר, אווירה המקנה תחושה של כבוד ויוקרה, כל אלה גורמים לאירוע שלכם להיות אירוע בלתי נשכח. סיאלו הינו מרכז אירועים אשר מכיל שני מתחמי אולמות, לכל אחד מהם המגע הייחודי המהודר שלו ויחד עם זאת, עקב תכנון נכון של מיטב הארכיטקטים, הם יכולים גם לשמש כחטיבה אחת עבור קהל אורחים רחב.

אולמות מלכים עבור חגיגות מלכים

אולם אירועים סיאלו הינו האולם הגדול יותר מבין השניים. רחבת הריקודים, מרחבי הישיבה, הבר החיצוני, כל אלה ועוד, מוקפדים בסגנונן המפואר. האולם יכול להכיל עד כ-900 אורחים ומצויד באקוסטיקה מושלמת הגורמת למוזיקה לרחף באוויר בנועם מלכותי. במידה והשמחה רבה, ניתן לאחד את האולם הגדול יחד עם אולם הקטן המאפשר מרחב יפיפה נוסף עבור 400 אורחים מאושרים.

אולם אירועים סיאלו הוא פנינה איכותית אשר עוצבה ברוח הקלסיקה העכשווית הייחודית. המרחב משדר יוקרה שיש בה קסם יהלום שאין שני לו. האולם מזמין לתוכו עד כ- 400 אורחים ומאפשר הנאה מושלמת בעקבות התכנון המדהים בתחום האקוסטיקה. שני האולמות מבודדים מבחינה זו באופן מקסימלי אשר מאפשר חגיגות אינסופיות של צחוק והנאה ללא הפרעה.

אם בקלאסיקה של אירוח בחרתם, טוב עשיתם שהגעתם עלינו. השירות האדיב שלנו, כאן בסיאלו אירועים, נעניק לכם ולאורחיכם תחושת בני מלכים. כבוד הוא לנו לארח אתכם.