אנו מזמינים אתכם להצטרף לאינדקס העסקים של חדשות הדרום

באתר זה תוכלו ליהנות מקהל מגוון וגדול, קהל ממוקד ואטרקטיבי ובכך תוכלו לקבל חשיפה רבה לעסק שלכם

שרית אוראל

0.00
  1. ראשי
  2. » שרית אוראל
שמלות כלה וערב
דרכי התקשרות
כתובת:
יוסף סמלו, נתיבות
דואר אלקטרוני: saritoral@walla.com
פרטים:

שרית אוראל, סלון הכלות המפנק ביותר עבורך

הרגע שלך הוא הגשמת החלום שלנו. אנחנו, במתחם הבוטיק הייחודי של שרית אוראל מאמינים כי הדרך לחופה צריכה לזהור ולקרון מיופייך. ערב זה הוא חד פעמי אשר מעניק את אחד הזיכרונות המרגשים ביותר עבורך. כלה היא נזר החתונה, היא הפנינה הקורנת אשר מפיצה את חינה על פני כל הערב. לכן, אנו מאמינים כי את זקוקה לשמלה היפה והמחמיאה ביותר עבורך. סלון הכלות של שרית אוראל מקיים, מידי יום, את הבטחתו. את תהיי היפה ביותר, בכל העולם כולו, בערב חתונתך.

חשוב להקשיב נכון כדי להגשים משאלות אצלנו, במתחם הכלות של שרית אוראל ניתן להפוך כל חלום של שמלה למציאות. טיב החומר ממנו עשויה כל שמלה הינו איכותי ברמה בינלאומית. איכות העבודה המושקעת בשמלה היא ברמה אחרת מהרגיל. אנו מאמינים במתחם הכלות של שרית אוראל, כי על מנת ליצור את השמלה המושלמת, יש לבצע את העבודה באופן מדויק ובתשומת לב מרובה. המשימה מבחינתנו היא חיוכך הניבט מהמראה כאשר את רואה את עצמך כלה. אחת יחידה ומהממת, אצלנו בסלון הכלות.
מתחם הכלות של שרית אוראל, כאן תשומת הלב היא סוד הקסם
אנו מאמינים כי לכל אישה יש את האהבה המיוחדת שלה. לכל אחת העדפה שונה עבור בד, צורה, מרקם, אבני חן, גזרה. כל אחת היא נסיכה והסוד הוא בשירות. הקשב שלנו עבור הצורך של כל אישה הוא הכוח שלנו. הנשמה שאנו משקיעים בכל שמלה היא הסוד שלנו.

קולקצית 2012 מגוונת מאוד אך משנה לשנה השמלות מפחיתות בנפיחות שלהן, הקולקציה מאופיינת בעדינות וברכות שלה.