אנו מזמינים אתכם להצטרף לאינדקס העסקים של חדשות הדרום

באתר זה תוכלו ליהנות מקהל מגוון וגדול, קהל ממוקד ואטרקטיבי ובכך תוכלו לקבל חשיפה רבה לעסק שלכם

רד מיוזיק – ליאור

0.00
  1. ראשי
  2. » רד מיוזיק – ליאור
Music Red
דרכי התקשרות
כתובת:
נחום שריג 3, באר שבע
טלפון: 053-9367386
אתר העסק:
דואר אלקטרוני: redmusic@walla.com
פרטים:

חברת רד מיוזיק תקליטנים נולדה ראשית כל מאהבה. כי אנחנו ברד מיוזיק מאמינים שכאשר עושים דברים מאהבה הם תמיד,אבל תמיד נעשים ונוצרים טוב יותר מכל דבר אחר שנעשה!

רד מיוזיק נולדה מאהבה. מאהבה למוזיקה,מאהבה ליצירה, מאהבה לראות אנשים שמחים ונהנים,מאהבה לקצב,מאהבה לאורות הצבעוניים ששוטפים את רחבת הריקודים אבל בעיקר מאהבה לאור שבעיניהם של חתן וכלה,של חתן או כלת הבר/בת מצווה ושל המופתע/ת ממסיבת יום הולדתו או יום נישואיו..או כל שמחה אחרת...באירוע גדול עם מאות מוזמנים או באירוע אינטימי של מעט חוגגים!

ובכדי שיהיה לכולנו אור של שמחה ואושר בעניים אנחנו צרכים לעבוד,ולעבוד קשה. כל אירוע הוא עולם ומלואו בפני עצמו,עולם של פנטזיות וציפייה דרוכה לאירוע הכי יפה,מרגש,מרשים,איכותי וסוחף שרק יכול להיות! לכל אחד שחוגג יש את הטעם שלו,את האורחים שלו,את הקצב שלו,את סגנון המוזיקה וההנחיה המועדף עליו ואת ההפתעות והאטרקציות שהוא מתכנן לאורחיו. כל אחד מצפה בכיליון עניים לרגעי השיא ולרגעים המרגשים באחד מהימים הכי חשובים ושמחים בחייו,אותם רגעים שיינצרו בלבו שנים רבות ולעיתים אף כל החיים!

מבחינתנו אין אירוע גדול ואירוע קטן,גם מסיבה של 50 איש זוכה לאותו היחס ותשומת הלב בדיוק כמו לחגיגה עם מאות אורחים. ולכן כל אירוע,אבל כל אירוע,נעשה בשיתוף מלא איתכם וזאת בכדי שנרכיב ונחבר ביחד איתכם את כל השאיפות,החלומות,הרצונות והמחשבות שלכם ונשלב אותם ביחד עם הידע,המקצועיות הכישרון וכמובן הניסיון הרב שלנו לערב מנצח אחד גדול!