אנו מזמינים אתכם להצטרף לאינדקס העסקים של חדשות הדרום

באתר זה תוכלו ליהנות מקהל מגוון וגדול, קהל ממוקד ואטרקטיבי ובכך תוכלו לקבל חשיפה רבה לעסק שלכם

לגו – מוסיקה לאירועים

0.00
  1. ראשי
  2. » לגו – מוסיקה לאירועים
מחברים אתכם לקצב
דרכי התקשרות
כתובת:
דרך חברון 6, באר שבע
טלפון: 053-7933236
דואר אלקטרוני: lego@bezeqint.net
פרטים:

חברת לגו - שירותי מוזיקה לאירועים בבאר שבע הוקמה על ידי אלי סבן הידוע בכינויו אלי מיקס, בעל ידע ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום השירותים לאירועים. חזונו של אלי בהקמת החברה "לוגו - מוזיקה לאירועים" הוא לספק לקהל הלקוחות את כל שירותי מוסיקה והאטרקציות לאירועים תחת קורת גג אחת ולהציע את הרעיונות המקוריים ביותר עבור מי שמעוניין להפתיע את האורחים.

על בסיס הידע הרב שרכש אלי במהלך שנים ארוכות בהן עסק כמפעיל ומתכנן אירועים ושמחות, הוא בנה תשתית מקצועית ואיכותית עבור לקוחות של חברת "לגו מוזיקה לאירועים", כאשר אבני היסוד של החברה הם שירותיות, עמידה בלוחות הזמנים והתאמה של כל השירותים עבור צרכיו המיוחדים של כל לקוח.

 

 

מגוון שירותים לאירועים שמספקת חברת "לגו – מוזיקה לאירועים"

חברת "לגו – מוזיקה לאירועים" מתמחה בתחומים מגוונים של שירותים המיועדים להפקת אירועים ובין השאר היא מציעה ללקוחותיה את השירותים המקצועיים הבאים:

שירותי די ג'ייס מקצועיים

בחירת הסגנון המוזיקאלי מתוך מגוון עצום של הסגנונות הקיימים

תאורה אומנותית באולמי קיסר, הורדוס ואולמי פפה מישל

שירותי זיקוקים ופירוטכניקה מיוחדת

שירותי בר

הרכבים מוזיקאליים בסגנונות שונים

סקסופוניסט, כנריות וחצוצרנים

הפקת מגנטים מיוחדים ואיכותיים

מופעים ומיצגים מרהיבים

מסכים איכותיים

ביחד איתכם, נציגי החברה יבנו תוכנית אומנותית מקורית ומפתיעה שתורכב מאלמנטים בלעדיים שאף אחד לא ראה כמותן קודם. במהלך האירוע, החברה מתחייבת לבצע את הכול לפי המתוכנן ותוך כדי שמירה על בטיחות הנוכחים ושירות אדיב שניתן בצמוד ללוחות הזמנים שנקבעו עם הלקוח.

 

ליווי מוזיקאלי לאירועים שמספקת חברת "לגו – מוזיקה לאירועים"

 

ליווי מוזיקאלי לאירוע, הוא אחד הדברים החשובים ביותר עליהם תצטרכו להחליט במהלך התכנון של האירוע, מכיוון שמוזיקה משמחת את לב אנוש ויוצרת אווירה שונה במהלך האירוע. ב"לגו – מוזיקה לאירועים" ישמחו לעזור לכם להתאים את הסגנון המוזיקאלי של האירוע שלכם וזאת תוך כדי הקשבה והבנה של הצרכים שלכם והעמדתם של כל הסגנונות המוזיקאליים הקיימים היום בעולם לבחירתכם החופשית.

מחירים אטרקטיביים ועבודה עם מערכות הגברה ותאורה מקצועיות, מבטיחים לכם אירועים בלתי נשכחים שיעברו ביחד עם "לגו – מוזיקה לאירועים" בצורה מהנה מרשימה ואיכותית.