אנו מזמינים אתכם להצטרף לאינדקס העסקים של חדשות הדרום

באתר זה תוכלו ליהנות מקהל מגוון וגדול, קהל ממוקד ואטרקטיבי ובכך תוכלו לקבל חשיפה רבה לעסק שלכם

הינומה גן אירועים

0.00
  1. ראשי
  2. » הינומה גן אירועים
מבית ארגמן
דרכי התקשרות
כתובת:
מקס נורדאו 1, באר שבע, ישראל
טלפון: 053-9367383
דואר אלקטרוני: argaman151@walla.com
פרטים:

 הינומה -  מקום תוסס שמחה
בלב באר שבע ממתין עבורכם גן אירועים הינומה. נווה מדבר של קסם ופאר, אקסקלוסיבית ואלגנטיות, המאוחדים תחת קורת הגג של הפנינה המובילה באזור, גן אירועים הינומה. גן האירועים מאפשר כניסה אל עולם חלומי המעוצב כהיכל פאר אשר טובל בשפע של צמחייה רעננה וירוקה, במפלי מים זכים, המשתלבים בחן בעיצוב העדין. קסם של מקום המגשים חלום של כל שמחה. גן אירועים הינומה פתוח במשך כל ימות השנה ומזמין לאיכות ושירות של ממלכה, ואתם המלכים.

טוב לבכם ביין וכיסכם באושר של ברכות
גן אירועים הינומה שופע מקום עבור אלף אורחים ליום שמחתכם. התפריט העשיר של גן האירועים שלנו הינו חגיגה של טעמים במגוון של ניחוח, טעם וצבע. מחשבה רבה הושקעה בתחום הקולינארי עבור כל שלב של החתונה. מיטב השפים נערכו, בהקפדה יתרה, עבור מנות עשירות בטעם לשלב קבלת הפנים, הארוחה עצמה והקינוחים.  BUFFET או הגשה לשולחן, לבחירתכם.
עושר של הנאה עבור חתונה מאושרת
אנו בגן אירועים הינומה, רואים עצמנו מחויבים עבור הערב הבלתי נשכח של הזוג הצעיר אשר בא תחת חופת הכלולות. אנו מאמינים כי ערב חגיגת החתונה חייב להיות ערב מושלם. ערב שיעניק את מגע הברכה הקסום אשר יעטוף את הזוג באהבה כצידה מבורכת לדרך. גן אירועים הינומה לוקח על עצמו את מלוא האחריות להגשמת ברכה זו בערב מיוחד ואיכותי המסב אושר ושמחה עבור נכבדי החגיגה ובמיוחד עבור הזוג בראשית דרכו.