אנו מזמינים אתכם להצטרף לאינדקס העסקים של חדשות הדרום

באתר זה תוכלו ליהנות מקהל מגוון וגדול, קהל ממוקד ואטרקטיבי ובכך תוכלו לקבל חשיפה רבה לעסק שלכם

היכלי הודיה

0.00
  1. ראשי
  2. » היכלי הודיה
מרכז אירועים
דרכי התקשרות
כתובת:
הפלדה 3, אופקים דרום
טלפון: 053-7933214
דואר אלקטרוני: olmhodaya@gmail.com
פרטים:

היכלי  הודיה - אופקים
אין פאר יפה יותר מאשר הפאר שלנו. שפע של מקום עבור השמחה הגדולה שלכם. במלוא ההדר, בשירות איכותי וקשוב, בתשומת לב מרובה תזכו בהכנסת אורחיכם אל שמחתכם. אולמי הודיה, בעלי וותק וניסיון עשיר שמחים להעניק לכם את מיטב הסגנון והיופי אשר מחויבי מציאות בכל הנוגע לתחום האירוח. דורון, בעל המקום, הגשים ביכולתו ובכישרונו אשר נשען על ניסיון עתיר שנים את פנינת אופקים. קסם של אולם אירועים, מרחב שופע של טוב טעם, אלגנטיות וקלאסיות.
מזון איכותי עבור שלמות אירוח חד פעמי

צוות היכלי הודיה באופקים מודעים לחשיבות העולם הגסטרונומי. איכות האירוע והצלחתו במקום, נובעים מיכולתו של שף המקום לייצר מגוון של תפריטים המותאמים עבור הלקוח ונוצרים על פי בחירתו. אין ספק כי הטעם עושה את שלו. אולמות הודיה ידועים באופן ההגשה האסתטי של מבחר המזון המוגש אל שולחנות האורחים. חשוב הגוון, חשוב העיצוב, חשוב הטעם וכמובן הכמות. מבחינתנו, לקוח מרוצה הוא לקוח רגוע שיודע לבטח כי אורחיו יקבלו את הטוב ביותר באיכות שאינה מתפשרת.
שירות שאין לו תחליף

אולמות הודיה שמים לעצמם כמטרה להעניק את השירות הטוב ביותר עבור כל אירוע ואירוע. תשומת הלב המוענקת על ידי צוות אולם  הודיה נדרשת עבור מצוינות ואיכות. מקצועניות זו נתמכת על ידי עבודת צוות איכותית, עמידה בזמני האירוע, ביצוע נקי ואסתטי וכן משמעת אישית של כל איש צוות בנוגע לעשייתו הנדרשת. חשוב לנו להעניק לכם את מה שנכון עבורכם. אנו מתחייבים לסטנדרט גבוה בתחום השירות, המזון, המשקאות, הניקיון והאסתטיקה של המקום. אתם פשוט חשובים לנו.
כשמצליחים, גדלים

אולמי הודיה מתרחבים בשל ההצלחה והדרישה לעוד. לאולם הרחב והגדול הצטרף עתה אולם קטן עבור אירועים אינטימיים יותר. חתונה, בר/בת מצווה, ברית מילה, בריתה, ימי הולדת ואירועים מיוחדים עבור כמות אורחים שונה ומגוונת, כעת, באולמי הודיה, באירוע שאין לו תחליף. כל אירוע משולב בקבלת פנים זוהרת, מוזיקה על פי טעמכם על ידי מיטב החידושים הטכנולוגיים בתחום, מרחב נאה ועשיר פאר, שירות שיש בו קסם אישי ואהבה. כי כך אנו מקבלים את פני אורחינו. כעת גם ניתן להזמין מזון עשוי היטב, עשיר בטעם, היישר אל ביתכם, על פי הזמנה בימי שישי עבור יום שבת. אין יותר טוב מזה.