אנו מזמינים אתכם להצטרף לאינדקס העסקים של חדשות הדרום

באתר זה תוכלו ליהנות מקהל מגוון וגדול, קהל ממוקד ואטרקטיבי ובכך תוכלו לקבל חשיפה רבה לעסק שלכם

ארמונות נאמן

0.00
  1. ראשי
  2. » ארמונות נאמן
אירועים שזוכרים
דרכי התקשרות
כתובת:
ז'בוטינסקי 26, אופקים, ישראל
טלפון: 053-7933210
דואר אלקטרוני: liorneman@gmail.com
פרטים:

ארמונות נאמן, זוהר של שמחה
הוד והדר ממתינים לכם באופקים באולם אירועים ייחודי הכולל גן לקבלת פנים וחופה תחת כוכבים מלאי אהבה, תמצאו עצמכם מזילים דמעה של אושר מול חופה לבנה וטהורה. זו הדרך אל חיים מאושרים. ארמונות נאמן מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת באולם רחב טבול בלבן צחור. העיצוב הארכיטקטוני של האולם מרחיב נשימה ומזמין לחגיגה מלאת חיוכים. הריהוט המעוצב בקו נקי וחדשני, צובע את חלל האולם בצבע עז מנגד. ארמונות נאמן מזמינים לכניסה אל מרחב מפואר המשדר שפע ותפארת מלכותית.
קלסיקה בקצב הזמן
ארמונות נאמן הינו אולם אירועים באופקים מאובזרים במערכת תאורה מן המתקדמות בתחום, אשר מאפשרת משחקי אור וצל אמנותי ומדהים ביופיו. מערכת של מסכים רחבה פרושה לעיני כל, על דפנות האולם ומאפשרת מרחבי תצוגה עצומים עבור כל מטרה. צוות האולם המיומן, ישמח ללוות את נכבדי השמחה לבחירה הנכונה עבור מייצגים נבחרים לאירוע.
בשמחה ובריקוד וטוב לבכם ביין
שמחה אינה שמחה אלא אם היא מזמינה טעם, ריח וצליל. הצוות הקולינארי של אולם האירועים ארמונות נאמן הממוקם בדרום יפתיע אתכם בשלל אפשרויות הבחירה בתחום. מדובר על חוויה לחך ולעיניים. בר רחב מציע את מגוון המשקאות עבור קהל האורחים המאושר. רחבת הריקודים שעליה מופקד אשף המוזיקה של האולם, יזמין את החתן והכלה לריקוד הכלולות, אשר יפתח את הערב בברכת חיים מלאי ריקודים. השמחה המורגשת באולם, במהלך האירוע היא חוויה של פעם בחיים אשר מלווה את העתיד בזיכרונות מתוקים.