ספרו החדש של רוביק דנילוביץ׳ – כל ההכנסות לתרומה

125
יצא לאור ספרו החדש של רוביק דנילוביץ׳ ראש העיר באר שבע , וניתן לרכוש אותו בחנויות הספרים צומת ספרים וסטימצקי , ובאתרים.
תקציר מהספר
הוצאת כנרת זמורה-דביר
הסיפור שלי, של רוביק הקטן (תרתי משמע) מבטא את הניצחון המוחץ של העולם החדש, זה שמאפשר לכל אחד להצליח בדרכו. ילד פשוט, ממשפחה פשוטה, שגדל בבית פשוט, אבל סירב לחלום חלום פשוט. במקרה שלי, אם אשתמש במטאפורה, ה־EQ (האינטליגנציה הרגשית) שלי נתן נוק־אאוט ל־IQ (מנת המשכל) שבעיני רבים הוא חזות הכל. אני נלחמתי על הזכות שלי לחלום ולהצליח, בדרכי שלי. לא הסכמתי שמישהו אחר, יהא חשוב, בעל ניסיון ומעמד ככל שיהיה, יקבע את גורלי ויחליט על עתידי. זו זכות ששמורה אך ורק לי!”
כשאמא ז”ל הזילה דמעה מלמעלה, והסיפור על ילד נחוש שעשה דרך מדהימה ונשאר אותו ילד שלא שכח את ההבטחה של אמא
כשתרצו לספר ליד שלכם מהם מרכיבי ההצלחה, הנה חלק ממנה. כשהיה ילד נסע רוביק בשלושה אוטובוסים לכל צד לחוג כדורגל למגרש אימונים שהיה בסמיכות לבית בו נולד. בגשם, בחמסין, לא מתייאש, נחוש. למרות נתונים פיזיים נחותים יחסית לאחרים הצליח להצטיין. כשחזר הביתה אחרי שעות עייף ומיוזע. פעם אחת חיכתה לו אמא בפתח הבית וראתה אותו עייף, חיבקה ואמרה לו ‘יא וו’אלדי, כל הכבוד, תמשיך קדימה. תזכור את הרגעים שקשה לך ותזכור שאתה בדרך הנכונה להצליח ואלוהים ישמור עלייך “
הספר המיוחד הזה הזה יתאים כמעט לכל אחד, הוא ניצחון הפשטות, חוכמת הרחוב ותבונת החיים על תורת הסיכויים ומדדי חיזוי ההצלחה
אם מישהו אי פעם יגיד לכם או לילדכם שהוא לא שווה מספיק, אין לו את “נתוני ההצלחה”, את הרקע המתאים למנהיגות, להובלה, לפרוץ דרך, הספר של רוביק כל כולו סיפור על ילד ממשפחה פשוטה, שגדל בשכונות ג׳ ובני אור בבאר שבע. בלי בכיינות, עם כוח שבא מהמשפחה, מאבא שמעודד להסתקרן ולחקור, מאמא שהיא בית ספר למנהיגות של פשוטי הרחוב והעם. “כשנבחר לראשונה כסגן ראש העיר אמרה לו” יא איבני, תזכור, מלך יש רק אחד בשמיים, כולם ילדים שלו, תפתח את הדלת קודם לאדם שהקול שלו לא נשמע, לאנשים החלשים. תגלה שמהם הכוח האמיתי ” היא סללה לו את הדרך להצלחה. את הספר היא כבר קראה למעלה ראשונה. אני בטוח שדמעות של אושר וגאווה שהבינה שכל הכנסות הספר יוקדשו לילדים עם צרכים מיוחדים. הם מלאכים הייתה אומרת אמא.
אני בטוח שגם אתם דומעים. פשוט, להיות בן אדם, צנוע. כולנו בני חלוף.
חשוב לציין שכל ההכנסות מהספר יועברו לתרומה לטובת ילדים עם צרכים מיוחדים
מצורף לינק לרכישת הספר
במחיר של 59 שח במקום 98 שח
אולי יעניין אותך גם
תגובות
טוען...