חונכים את יער ניר משה

115

קרן קימת לישראל חונכת בהפנינג חגיגי את חידושו של יער ניר משה

יער ניר משה שבמועצה האזורית מרחבים נפתח מחדש למטיילים לאחר שורה של עבודות תשתית ופיתוח שנעשו ע”י קק”ל; האירוע צוין בהפנינג ענק למשפחות האזור ונחתם בהופעה של הזמרת אגם בוחבוט; בין האורחים הרבים הגיע גם יו”ר קק”ל, דניאל עטר, לברך על הפתיחה החגיגית של היער.

לאחר חודשים בהם עובדי קרן קימת לישראל שיפצו וביצעו עבודות תשתית ופיתוח ביער ניר משה, השבוע הגיעו מאות משפחות מהאזור לחגוג את טקס הפתיחה של היער הקהילתי המחודש. בהפנינג התקיימו סדנאות, הפעלות לילדים ומתקנים מתנפחים. שיא האירוע היה הופעתה של הזמרת מבאר שבע, אגם בוחבוט, שביצעה את מיטב שיריה והקפיצה את הקהל.

עבודות התשתית והפיתוח של קק”ל ביער כללו בין היתר עבודות עפר לצורך שדרוג שבילים, בניית חניוני נופש, הסדרת חניות למכוניות והנגשתם לאוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים. כמו-כן הוצבו ברחבי היער ספסלי ישיבה ועמודי שילוט להכוונה. העלות הכוללת של הפרויקט הייתה מעל למיליון ש”ח שנתרמו על ידי קק”ל שוויץ.

יו”ר קק”ל דניאל עטר, הגיע לברך את תושבי האזור על פתיחת היער הקהילתי המחודש: “יער ניר משה החדש יהווה מוקד משיכה לתיירים מכל הארץ וכמובן מקום מפגש וטיול לתושבי המקום. אני מודה לראש המועצה, שי חג’ג’ על התמיכה הרבה והרצון העז לקדם את המועצה כמה שיותר. אנו בקק”ל נמשיך לפעול, לשפר ולעשות ולו רק כדי ליהנות מהמראה המדהים של אנשים שמחים וילדים רוקדים”.

שי חג’ג’, ראש המועצה האזורית מרחבים בירך גם הוא והודה לקק”ל על התמיכה והעבודה הרבה שהושקעה ביער לרווחת תושבי האזור: “אני כאן להודות לקרן קימת לישראל ולעומד בראשה, יו”ר קק”ל דני עטר – חבר אמיתי שכיף לעבוד איתו. יש לנו במועצה כמה פרויקטים בשיתוף קק”ל אחד מהם והמשמעותי ביותר הוא מעוף. הפרויקט הזה גורם לילדים שלנו להיות עסוקים בשעות אחר הצהריים בדברים טובים, חינוכיים וערכיים. אני מזמין אתכם התושבים ללכת ליער החדש, לטייל, לשבת וליהנות. נמשיך לעשות דברים טובים למען היישובים במועצה יחד עם קק”ל ובשותפות חזקה”.

לפני ההפנינג חנכו יו”ר קק”ל וראש המועצה את הפסל החדש “חלילי רוח” ביער. דוד יסעור, הפסל הסביר את מהות הפסל: “כשפנו אלי עם הדרישה לפסל של פעמון רוח, היו לנגד עיני שני דברים- הנוף הנשקף מהיער והשקט שאנשים צריכים. שקט מגיע ממוזיקה ולכן הפסל מורכב מחלילים. בנוסף, את הפסל תוחמת מסגרת המסמלת את תבנית נוף מולדתכם. אני מודה לאנשי קק”ל על העזרה והתמיכה הרבה שעזרו לי להרים את פרויקט חלילי הרוח”.

אולי יעניין אותך גם
תגובות
טוען...