זו היתה שנת התפתחות באופקים

74

תשע״ז היתה שנה עסוקה במיוחד, שנה בה קידמנו פרויקטים שהתחילו עוד קודם וכאלה שהסתיימו וחנכנו אותם בהתרגשות גדולה. השנה הבשילו התנאים לתוכניות משמעותיות לעיר אופקים שבראשם החתימה על הסכם הגג, הנאמד בכמיליארד שקלים ובמסגרתו הקצאת התקציב לסלילתו של הכביש המחבר את אופקים לשדה תימן. כביש שדובר עליו רבות, השנה התחלנו את תכנונו וב-2018 נחנוך אותו.

נקודה היסטורית נוספת רשמנו עם תחילת פעילותו של המוקד הרפואי העירוני, הנותן שירותי רפואה דחופה בשעות הערב ובזמני חג ושבת. כבר כיום מראים הנתונים על שביעות רצון גבוהה מהשירות, דבר שחוסך הגעה לחדר מיון בסורוקה.

שני אישורים משמעותיים קיבלה העיר אופקים השנה – האחד להקמתן של 1000 יחידות דיור חדשות בשכונת ,חורשת נח״ והשני לשכונת ״אופקים החדשה״. את תהליך השיווקשל ״חורשת נח״  הסמוכה לתחנת הרכבת, התחלנו החודש ובקרוב נחל גם בפיתוחה.

בין לבין המשכנו בעבודה שוטפת: פארק אופקים, כבישים מחודשים בכל רחבי העיר. ניקוי ושדרוד נחל וותיקים, חנכנו את מרכז הצעירים החדש ואת פארק תעשיות נח. בפארק זה שווקו 120 מגרשים לכ- 35 מפעלים חדשים, והצפ הואכי הם יעסיקו כ-700 עובדים חדשים. שמנו השנה דגש מיוחד על גנים ציבוריים, קיימנו מפגשי שיתוף ציבור במטרה לשמוע מכם על הצרכים והרצונות שלכם ובמקביל פתחנו שני גנים בשכונות ״מישור הגפן״ ו״שפירא״ המלאים בילדים והוריהם בכל ערב וערב.

גם בנייתם של מוסדות חינוך קיבלה תנופה עם הקמתם של שני גני ילדים חדשים, מעונות יום הנבנים בימים אלו, ושיפוץ כיתות לימוד. לא שכחנו את תחום התרבות והספורט ולאורך כל השנה נהננו ממגוון אירועים, חוגים ומופעים כשהשיא היה בחגיגות פסטיבל תיאטרוני רחוב השני, שהפך כבר למסורת בעיר.

עבודה רבה עוד לפנינו ואנו מתכוננים, יחד עם כל הגורמים הלוקחים בה חלק.
אני מאחל לכולנו שנה טובה, שנת צמיחה ושגשוג, בריאות ופרנסה טובה

איציק דנינו
ראש העיר

זו הייתה שנה עסוקה במיוחד.

‎Posted by ‎איציק דנינו‎ on‎ יום שני 18 ספטמבר 2017

תגובות
טוען...