הפתעה במועצת בני שמעון

136

סיגל מורן, ראשת מועצת בני שמעון המוצלחת הודיעה שלא תתמודד בבחירות הבאות בשנת 2018 לראשות המועצה

סיגל מורן, אחת מראשי המועצות האיכותיים, המובילים והמוצלחים, הפתיעה היום בהודעה דרמטית שלא תרוץ לכהונה נוספת. מורן הנחשבת לדמות מובילה ברמה הארצית החליטה לסיים תקופה ולצאת לדרך חדשה

 

 

 

 

כך כתבה בדף הפייסבוק שלה

תושבי ותושבות בני שמעון היקרים,
הדרך להפיג אי וודאות ולעצור את “רב סרן שמועתי” היא לייצר וודאות ולכן, ערב ראש השנה אני מבקשת לשתף אתכם.
לפני 18 שנה התחלתי את עבודתי במועצה האזורית בני שמעון לצידו של משה פאול, קודמי בתפקיד. המועצה שלנו מנתה אז כ-4,400 תושבים ב-12 ישובים שמרביתם היו במשבר קשה. פאול קיבץ סביבו צוות של אנשים ויחד גיבשנו תוכניות אסטרטגיות שתורגמו לתוכניות עבודה והתחלנו להצעיד את המועצה שלנו קדימה. בינואר 2009 לאחר שפאול הודיע שלא ימשיך לקדנציה נוספת התמודדתי לראשות המועצה. אז במערכת הבחירות , בחוגי הבית הבטחתי רק דבר אחד: לקום כל בוקר בשמחה ובאהבה ולעשות כמיטב יכולתי למען המועצה, תושביה והאזור.
הזמן עובר מהר כשנהנים, ומאז ועד היום אני מרגישה מידי יום שנפלה בחלקי זכות גדולה להוביל את המועצה הזו. היום, כמו לפני שמונה שנים, אני באה בשמחה כל בוקר וגאה מאוד בהישגיה של המועצה ויישוביה.
את הקריירה המקצועית שלי התחלתי בגיל צעיר מאוד (23) ומאז ועד היום נדרתי נדר שבכל מקום שאהיה אדאג לפרוש בשיא ולא רגע אחד אחריו וכך עשיתי בכל תפקידיי.
באוקטובר 2018 יתקיימו בחירות לרשויות המקומיות בכל רחבי הארץ וכמובן גם אצלנו. בסוף הקדנציה הזו אחתום פרק של כמעט 20 שנה של עבודה במועצה במסגרת שני תפקידיי.
כן, כל זה בכדי לשתף אתכם בהחלטתי שלא להתמודד לקדנציה נוספת במועצה. רבים סבורים שהחלטה זו נובעת מהצעות כאלו ואחרות שעומדות בפניי..
תשובתי לכך ששום דבר ואף אחד לא יכול להיות מפתה יותר עבורי מאשר התפקיד הנפלא הזו בראש המועצה שלנו, אבל דווקא מהסיבה הזו אני סבורה כאמור שצריך גם לדעת מתי לקום וללכת . אני מאמינה בכל ליבי שכאדם עושה דברים טובים בלב חפץ, הדלתות האחרות נפתחות בפניו ובטוחה שכך גם יהיה עבורי.
אמנם אנחנו שנה לפני, אבל הרגשתי שנכון יהיה כאמור לעצור את גל השמועות , מה גם שמיום שגמלה בליבי ההחלטה אני (כמי שמתקשה מאוד שלא לומר אמת) מוצאת את עצמי מסתבכת עם התשובות.
אז זהו, אמרתי וכעת, שום דבר לא השתנה !
אני כאן ומתכוונת להמשיך ולהוביל את המועצה במלוא המרץ עד ליומי האחרון בתפקיד וסומכת במאת האחוזים על עובדי המועצה ועל התשתית המוצקה שבנינו כאן שגם מי שיבוא אחרי ידע להמשיך ולהוביל למקומות טובים.
חג שמח ושנה טובה לכולם !!!!
שלכם סיגל

אולי יעניין אותך גם
תגובות
טוען...